default_mobilelogo

 

 

Учнівське самоврядування дає змогу колежанам відчути себе справжніми господарями школи і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо – організовувати роботу, брати на себе відповідальність за життєдіяльність великого такого колективу учнів і вчителів, приймати певні рішення. 

 

Велика Рада Об’єднаних Сердець як головний орган учнівського самоврядування ставить собі за мету покращення життя в колежі, підвищення успішності учнів, зацікавленості колежан у суспільному та культурному житті рідної школи. Учнівське самоврядування – добровільне об’єднання учнів, основними завданнями якого є забезпечення і захист прав та інтересів колежан, сприяння їхній навчальній і творчій діяльності, забезпечення виконання ними своїх обов’язків.

 


Учнівське самоврядування в колежі має двоступеневу структуру – загальношкільну (ВРОС) і класну (РОС), між класними та загальношкільними органами учнівського самоврядування встановлюються постійні й діяльні взаємозв’язки. Виконавчим органом шкільної країни є Велика Рада Об’єднаних Сердець, до складу якої входять керівники центрів: навчання і творчості, дисципліни й порядку, культури і відпочинку, шефської роботи, здорового способу життя, преси та інформації, зв’язків із громадськістю. Учень 11-Ан класу Вадим Герасимович очолює Велику Раду Об’єднаних Сердець.

 


Девізом роботи ВРОС і всіх колежан без винятку є слова: «Люби Бога, люби Україну, люби світ, люби людей не словом, а ділом!» Життя – мить, але як багато ця мить має увібрати в себе! Колежанське життя кожним прожитим днем своїм готує учнів з 1 до 11 класу бути духовно багатими, добрими, милосердними, щедрими, шанувати старших і молодших, однолітків і самих себе. Колежани своїми доброчинними справами прагнуть виховати здатність до співчуття, співпереживання, готовність відгукнутися на чужу біду, прийти на допомогу. Милосердя включає в себе толерантність, повагу, любов до людини.

 


Благодійна акція «Пробіг заради життя» присвячувалася відзначенню Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом і передбачала проведення учнями 9-11-х класів роз’яснювальної роботи щодо шляхів передачі цієї небезпечної хвороби. Почувши про початок всенародної акції та перерахування грошей Інституту нейрохірургії ім.А.П.Ромоданова на закупівлю гама-ножа, колежани вирішили не залишатися осторонь. Силами учнів та вчителів театру-студії «Мрія» було показано спектаклі «На перші гулі» С.Васильченка та «Безталанна» І.Карпенка-Карого, концерт учнів початкової школи. Усього було зібрано та перераховано 3950 грн.

 


Двічі на рік колежани беруть щонайактивнішу участь в екологічній акції «Збережемо природу рідного краю». Цього навчального року учні колежу зібрали 11 т 120 кг макулатури. Переможців змагання було нагороджено грамотами й цінними подарунками.

 


Служіння іншим дає можливість зрозуміти і самих себе, тому акція «Милосердя: від серця до серця» подарувала безліч гарних вражень дітям невеличкого дитячого будинку «Сонячний» села Жукин Вишгородського району Київської області від зустрічі з колежанами. Подарункам, які було зібрано всією колежанською родиною та передано в дитячий будинок, усі діти були дуже раді. Також були відвезені необхідні речі, книжки, іграшки, відеокасети, канцтовари вихованцям міського притулку для неповнолітніх та бездоглядних на вул. В.Маяковського, 28-В.

 


Опікуються колежани й літніми людьми: цього річ вони провели акцію „Допоможемо літнім людям”, а зібрані кошти в сумі 950 грн. було перераховано Товариству Червоного Хреста. А необхідні речі та миючі засоби було відвезено ветеранам війни та праці, дідусям і бабусям, що проживають у пансіонаті для літніх людей (вул. Жукова, 2), та Братству преподобного Йони Київського при Свято-Троїцькому монастирі в м.Києві.


Учителі разом із колежанами взяли участь у Благодійному Різдвяному книжковому ярмарку „Подаруй дитині книжку: Діти – дітям”, що проводився в Українському домі. Було передано методичну, художню, дитячу, науково-пізнавальну літературу (більше 300 книжок). Разом із громадською організацією „Молодіжний Союз „Наша Україна” Дніпровського району колежани взяли участь у весняній благодійній акції „Подаруємо радість знедоленим дітям”. Книжки, іграшки, одяг, канцтовари було передано дитячому будинку „Сонячний” та школі-інтернату №26 Дніпровського району м. Києва.