default_mobilelogo

  

 

Громадська організація Всеукраїнське об'єднання Поступ жінок-мироносиць створена в 1999р. і функціонує в усіх регіонах України.

 

 

Чому постала потреба в такому явищі? Необхідність сприяти активній участі жінок-українок у добротворенні.

 

Ключова особа Зоя Володимирівна Ружин — поетеса, громадський діяч, авторка десятка поетичних збірок, текстів пісень. Заслужений працівник культури України (2003), Кавалер ордену «Княгині Ольги» ІІІ ст. (2016), голова Всеукраїнського ГО «Поступжінок-мироносиць». Ініціатор та організатор проекту «Мистецький спецназ".

 

Проекти здійснені в рамках:

Проект «ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ РІДНОЇ ЗЕМЛІ!» Культурно-мистецький центр «ПОЛІСЬКА ХАТА» .

Проведення заходів на Батьківщині Тараса Шевченка в знаменний день 200-річного ювілею. Міжнародний Всеукраїнський фестиваль-форум "Обіймись Україно зі світом! Україна - світ!" Щорічне вшанування Тараса Шевченка в м.Каневі, в День Незалежності України. Міжнародний фестиваль-форум "Обіймись Україно зі світом! Україна - світ!" Міжнародний конкурсу ГО «Поступ жінок-мироносиць» "Шевченко єднає народи". "Душі Скарбниця-Прапор України" До Дня Прапора України. Участь у Всеукраїнськім фестивалі-конкурсі "Ти у серці моїм, Україно! "Щорічна зустріч Благодатного вогню від Гробу Господнього та передача його в регіони членами ГО «Поступ жінок-мироносиць».

Співпраця з Національною Радою Жінок України, МО "Жіноча громада", Спілкою офіцерів України, учасниками "Мистецького спецназу", Земляцтвами областей України, Козацтва,…

 

Плани на найближче і подальше майбутнє - продовжити пошук нових ідей та ініціатив для активного удосконалення жіночої громадської організації .

 

Мета - розповсюджувати досвід добротворення. Продовжити формувати активну життєву позицію в громадах регіональних обєднань.

 

Особливі та особисті досягнення – активна участь у всіх проектах у минулому, а нині цінність у зустрічах, спілкуванні, обмін думками, досвідом, вплив на розширення організації.